Dołącz teraz
Zaloguj się przez:


Dlaczego warto wybrać Interkontakt.net?

Jesteśmy poważnie o znalezieniu idealne dopasowanie. Interkontakt można wyszukiwać, wiadomości i na żywo porozmawiać z setek nowych rosyjskich dziewcząt i lokalnych lub zagranicznych mężczyzn; Znalezienie tego idealną randkę i tworzenia trwałych relacji stało się jeszcze łatwiejsze.

Jeśli szukasz dla zabawy, przyjaźni, seksu lub małżeństwa, jesteśmy pewni, znajdziesz odpowiedniego partnera dla Ciebie, lub zabawy stara! Za darmo do rejestracji, więc na co czekasz? Zarejestruj się i uzyskaj wyszukiwania!

Pobierz naszą aplikację Get it on Google Play

Lovestory w Europie Wschodniej

Randki z polskimi dziewczynami. Swatanie z rosyjskimi damami. Single z Ukrainy.
Randki z polskimi dziewczynami. Swatanie z rosyjskimi damami. Single z Ukrainy.


Przeczytaj, co piszą nasi członkowie

Sabina Ha
jestem jaka jestem... lubie dobrą zabawe,aktywnie spędzać czas i nie nudzic sie!! szukam kogoś z kim można miło spędzić czas,kogoś kto będzie zawsze...na dobre i na złe!!

Men do not interest I after forty !!
Czytaj więcej
Alex Ledoux
Jestem dynamicznym, pewnym siebie, namiętnym, żądnym przygód, spontanicznym, energicznym profesjonalistą. Jestem dobrym chrześcijaninem ze szczerym, troskliwym, kochającym sercem i nadzieją na lepsze jutro, ponieważ kiedy jest życie, nasza nadzieja powinna być zawsze wysoka i nigdy nie powinniśmy się poddawać, dopóki w końcu nie spełnimy naszych marzeń i to jest powód, dla którego Korzystam z tej szansy, ponieważ nie mamy być wiecznie sami.
Czytaj więcej

Międzynarodowy Portal Randkowy

Każdego roku tysiące ludzi z całego świata znajdują miłość na Interkontakt.net. Interkontakt, od momentu jego utworzenia w 2006 roku, pomógł rosyjskim kobietom w poznaniu zarówno rosyjskich jak i międzynarodowych mężczyzn , oraz nadal służy setkom tysięcy singli z całego świata. Z pomocą Interkontakt.net, tysiące samotnych mężczyzn mogą flirtować i spotkać z jedną z najbardziej egzotycznych dziewczyn na świecie. Interkontakt jest numer jeden na rosyjskich platformach randkiowych, dla wszstkich chcących spotkać młode i piękne rosyjskie dziewczyny w internecie.
Interkontakt poważnie o znalezieniu idealnego faceta, lub Rosjanka. Poprzez Interkontakt, można wyszukiwać, wiadomości i rozmawiać z setkami rosyjskich dziewcząt i facetów; spotkania, które specjalnej dziewczyny rosyjski i tworząc trwały związek jest tak łatwe, jak kliknięcie na dowolną z fotografii i singli reklam dostępne w Internecie. Rosyjska może pomóc Ci znaleźć datę lub związek, który najbardziej Ci odpowiada, czy to dla zabawy, przyjaźni, seksu lub małżeństwa, pewny siebie znajdą odpowiedniego partnera dla, lub bawić się stara. Więc na co czekasz? Zarejestruj się ZA DARMO już dziś!